WITAMY

Witamy na stronie internetowej Spółdzielni „KOMINIARZ” z Olsztyna! Działamy głownie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz w północnej części województwa podlaskiego. W naszych 16 zakładach kominiarskich zatrudniamy blisko 70 pracowników.

Naszą specjalnością są usługi kominiarskie, w tym czyszczenie i okresowa kontrola przewodów kominowych, odbiór budynków oraz inwentaryzacja i opiniowanie przewodów kominowych. W zakres naszych usług wchodzi również okresowa kontrola instalacji gazowych, a także montaż wkładów kominowych żaro- i kwasoodpornych, poprawiających bezpieczeństwo i wydajność działania.

Nasi kominiarze korzystają z profesjonalnego sprzętu pomiarowego, dysponujemy takimi urządzeniami jak: anemometry, detektory tlenku węgla, detektory gazu oraz kamery inspekcyjne wykorzystywane do sprawdzania stanu wnętrza przewodów grzewczo-wentylacyjnych. Obsługujący je specjaliści mają pełne uprawnienia do wykonywania w/w usług.

Klientami firmy są spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, instytucje państwowe, administracje budynków, zakłady produkcyjne i osoby prywatne.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu z zakładami kominiarskimi w Olsztynie i innych miastach naszego regionu.

>

Comments are closed.