Szkolenie z zakresu przepisów i procedur kominiarskich- Giżycko 2022

W dniach 3-4 listopada 2022 roku w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym „HELENA” w Jeziorowskich koło GIŻYCKA odbyło się szkolenie z zakresu przepisów i procedur kominiarskich, którego organizatorem był Zarząd Spółdzielni „KOMINIARZ” w Olsztynie. Uczestniczyło w nim łącznie 33 mistrzów, czeladników i pracowników kominiarskich Spółdzielni.

Prelegentami byli Marcin ZiombskiPrezes Zarządu Głównego Krajowej Izby Kominiarzy z siedzibą w Warszawie oraz Roman Adamus -Prezes Fundacji Ochrony Przeciwpożarowej i Ochrony Środowiska z siedzibą we Wrocławiu.

Harmonogram szkolenia obejmował wiele interesujących tematów związanych z naszym zawodem, zarówno w sferze obowiązujących przepisów jak również z zakresu codziennych, praktycznych zdarzeń, z którymi niejednokrotnie spotykamy się. Bardzo obszernie poruszony został aktualny obecnie temat „Cyfryzacji dokumentacji kominiarskiej  w systemie ZONE”, wzbudzający takie wiele pytań  i emocji.

Przyjęta formuła szkolenia nie polegała jedynie na przekazywaniu informacji poprzez wyświetlanie prezentacji ale również na zadawaniu szeregu pytań oraz wymianie zdań i doświadczeń. Takie rozwiązanie bardzo wzbogaciło treści szkoleniowe i spodobało się wszystkim uczestnikom.

Na zakończenie dwudniowego szkolenia, wszyscy uczestnicy otrzymali Certyfikaty uczestnictwa, a Prezes Spółdzielni Jarosław Sawicki w formie podziękowań przekazał Marcinowi Ziombskiemu i Romanowi Adamusowi okolicznościowe Statuetki kominiarza, którym należą się słowa najwyższego uznania za profesjonalne   i merytoryczne przeprowadzenie szkolenia.

Comments are closed.